نگاشته شده توسط: eyeswideopen09 | ژوئیه 18, 2009

شناسایی قاتل ندا آقا سلطان

خبر تکمیلی English comment at the bottom of this page
آرش حجازی که اولین بار موضوع فرد تیرانداز و گرفتن کارت شناسایی وی توسط مردم را مطرح کرده بود، تأیید کرد که عکس کارت شناسایی زیر با فرد مورد نظر تطابق دارد. وی در وبلاگ خود اینچنین گفت:

امروز تصویر دو کارت در اینترنت منتشر شد که به ضارب ندا آقاسلطان نسبت داده شده است.
در اینجا تایید می کنم که تصویر فردی که در این کارت قرار دارد، کاملا با مشخصاتی که من از فردی در ذهن دارم که مردم دقایقی بعد از مضروب شدن ندا گرفتند، و فریاد می زد: «نمی خواستم بکشمش»، تطبیق می کند. البته در آن روز ریشش را زده بود، ولی سبیلش را داشت.
اما برای اینکه صد در صد مطمئن بشویم و احیانا فرد بی گناهی در مظان اتهام قرار نگیرد، لازم است نشانه دیگری را هم روی این فرد بررسی کنیم.

از آنجا که مردم بعد از اینکه ضارب را گرفتند، پیراهنش را از تنش بیرون آوردند، بر پشت ضارب چند داغ زخم قدیمی دیدم. این داغ ها شبیه جای زخمی بود که در اثر برش با شیء تیز ایجاد می شود.

امیدوارم این اطلاعات به اجرای قانونی عدالت کمک کند و همین جا هم وطنانم را به پرهیز از هرگونه خشونتی دعوت می کنم.
این اطلاعات به قدری هست که به دستگیر کردن این فرد کمک کند. مابقی اش را اجازه بدهید قانون ادامه بدهد. این فرد حق دارد از امتیاز داشتن وکیل برخوردار باشد و از خودش دفاع کند. مردم اگر قانون را در دست خودشان بگیرند، تر و خشک با هم می سوزند.
به امید روزهای بهتر
آرش حجازی

——————————————————————————————————
خبر قبلی

این تصاویر لحظاتی بعد از انتشار اولیه در لینک مربوطه حذف شد. نام این شخص » عباس کارگر جاوید » بوده و همانطور که می بینید یک کارت مربوط به افراد حاضر سر صندوقهای رأی گیری در روز انتخابات بوده و دو کارت دیگر، کارت تردد می باشند که یکی تاریخ اعتبار آن به پایان رسیده و دیگری دارای اعتبار می باشد. با توجه به منبعی که آنرا در تویتر پست کرد، ظاهراً عکسها معتبر می باشد. سایر اشخاصی که در صحنه حضور داشته اند می توانند این موضوع را تأیید کنند. لذا از این هموطنان درخواست می شود چنانچه عکس ها معتبر و مربوط به شخص تیرانداز و قاتل ندا آقاسلطان می باشد، مراتب را اعلام نمایند. زیرا با توجه به اظهارات رسمی دولت، که تیرانداز را فردی خارج از افراد انتظامی و بسیجی اعلام کرده اند، این شخص قابل پیگرد قضایی و کیفری می باشد

EWO-Basiji-Card-1

EWO-Basiji-Card-2

EWO-Basiji-Card-3

EWO-Basiji-Card-4

EWO-Basiji-Card-5

تصویر زیر مربوط به صفحه ای است که برای اولین بار تصاویر فوق را منتشر کرد

همانطور که در کارت شناسایی مشاهده می شود، شخص مذکور عضو هیئت رزمندگان غرب تهران، محبان فاطمه زهرا می باشد: در تحقیقات انجام شده، آدرس این هيأت بدین شرح می باشد:
تهران ، خيابان آزادي، بعد از زير گذر يادگار امام(ره) جنب ستاد ناحيه مقاومت بسيج مقداد ، مهديه امام حسن مجتبي

همچنین در کارتی که مربوط به فرمانداری و برای مسوولین صنوقهای انتخابات می باشد، مشاهده می شود که منطقه 11 ذکر شده است که با توجه به نقشه مناطق تهران (اینجا) و فاصله نزدیک این منطقه با آدرس هیئت مذکور، احتمال جعلی بودن کارتها بسیار پایین است. به علاوه در اختیار داشتن 3 کارت مختلف از یک شخص، احتمال اینکه فرد یا گروهی قصد ایجاد اتهام دروغین را داشته باشند تا حدود زیادی رد می کند
با توجه به موارد فوق، و با کمک هوطنان عزیز، شناسایی فرد مذکور بسیار ممکن و محتمل خواهد بود. خصوصاً افرادی که در صحنه تیراندازی حضور داشته اند به طور حتم باید در شناسایی وی کمک کنند.

شما می توانید از سایر مطالب این وبلاگ نیز دیدن فرمایید

Some English Comments

Arash Hejazi (a Doctor and eyewitness of Neda dying, the guy who was trying to help her in video and he is a translator and writer of books and a trustworthy man) a few days after that, had an interview with BBC. People in the street went to the guy who shot Neda and took his ID cards, he said. He added «it is possible to recognize the killer if someone publishes that ID cards.»

A few weeks later, above pictures were spread by an unknown guy on the net. But nobody could confirm if those belonged to the killer.

Now Arash Hejazi says in his blog that we have the right guy and he is the killer.

Advertisements

Responses

 1. What are you showing us? Can you put English captions on the pictures?

  • when this person killed Neda , people found him and took his ID card , in this card you can see his car model , the place he works , …
   His name is Akbar Kargar Javid
   also , dr hejazi , the witness agreed that this person must be the killer.

 2. سلام 🙂
  شاید این بازی عکس را خودشان دولتی ها یا کیهانی ها شروع کرده باشند تا بتوانند از وضعیت فعلی اینترنت ماهی خودشان را صید کنند
  البته دم دکتر گرم که احتیاط زخمی بودن پشت را هم مطرح کردند
  البته البته های دیگه ای هم مطرح هستش که …

 3. These are (supposedly) the id and picture of the person who shot and killed Neda Aagha Soltan during protests in Tehran.

 4. این کار درست نیست
  بدون مدرک کسی متهم نکنید
  از کجا معلوم خود کودتاگران این عکس منتشر کردن
  آخه با عقل جور در میاد کارت شناسایی اینا انقدر راحت بین مردم بیوفته؟

  • کسی نگفته کارت شناسایی راحت دست مردم افتاده. ضمناً اگر مطلب را کامل بخوانید می بینید که علاوه بر توضیحات داده شده، دکتر آرش حجازی هم عکس فرد تیرانداز را تأیید کرده اند.

   لطف کنید بگید منظورتون از «مدرک» برای اتهام چیست؟ لابد باید اسلحه شخص ضارب را پیدا کرده و اثر انگشتش را چک کرد. یا گلوله ای که در بدن ندا آقاسلطان بوده را پیدا کرد و با شیارهای خان اسلحه فرد تیرانداز مطابقت داد؟! اگر منظور دیگری دارید بفرمایید که طبق چه مدرکی می توان این موضوع را ثابت کرد؟

 5. Maybe Neda’s music tutor’s certify can be helpful if his life wont be in danger.

 6. مرسی

 7. anhaeeke be in aslahe dadand va be oo dastoor dadand ke mardom ra bekoshad , alaan kheyli delshan mekhahad ke in Abbas koshte shamad. ma bayad hooshyar bashim choon roasaye in bayad mhakme beshavand dar dadgoh mardom.drood bar shoma va tamame madome Iran be khosos jamanan

 8. درود برشما
  وقتی که این شخص را گرفتند من آنجا بودم، ندیدم که تیر بزنه یا ادعای کشتن بکنه اما داشت با هندزفری خودش صحبت میکرد که گرفتنش، شک ندارم که خود خودش است. فقط اون موقع موهاش کوتاه و آشفته تر بود و ریش 2-3 روزه ای داشت. یک نکته دیگر برای اثبات: همان جا شخصی با چوب به سر این آقا زد که از آن خون جاری شد، پس سمت چپ سرش و کمی بالای شقیقه اش باید جاش مونده باشه . همچنین ایشان دوستی داشت که فرار کرد و مردم بدنبالش دویدند و صد متر جلوتر به خانه ای رفت و در طبقه چهارم به او پناه دادند که احتمالاً خونه خودش یا یکی از دوستانش بود و مردم هم بیخیالش شدند.
  اینکه مردم میگویند چرا ولش کردند، اگر شما بودید با او چه میکردید؟ اولا هنوز مشخص نبود ندا شهید شده و درثانی کجا او را نگه میداشتند؟ به چه کسی تحویلش میدادند؟ فقط میدانستند که دختری تیر خورده و بردنش بیمارستان، همین. مردم بخاطر اینکه مطمئن شوند جیبهای را گشتند و مدارکی از او بدست اوردند.

 9. […] شناسایی قاتل ندا آقا سلطان خبر تکمیلی English comment at the bottom of this page آرش حجازی که اولین بار موضوع […] […]

 10. من وقتی این مرتیکه رو گرفتن اونجا بودم حرفهای کوروش هم درسته ولی اونقدر مردمزدنش آخرش پلیس اومدو لخت و شلواره پاره پوره بردش وبعد اونیکی لاغرور تا سرحد مرگ زدندبه حالت نیمه جان بود که با وجود مامورا مردم می زدنش تا آمبولانس اومدو بردش یکی هم سوار آمبولانس شد باهاش رفت در ضمن این آقا میگفت من نکشتمش ولی اونی که کشتهرو دیدممی خواستم بگیرمش شما (مردم) نذاشتین

 11. رحم و مروت نباید داشت.همانطور که دولت قانون را اجرا میگنه ما ملت هم باید اجرا کنیم.چشم در برابر چشم.از هم اکنون شروع به نظر یابی رو شروع کرده و قاتل ندا و دیگران را مجرم ویا بیگناه ثابت کنیم.ولی نباید خون کسانی که بیگناه کشته شدن پایمال بشه.همیشه باید یادمون باشه.

 12. دوستان عزیز چرا دنبال نخود سیاه رفتید؟
  جنایتکار اصلی رهبری می باشد که فرمان برخورد با مردم را صادر کرده است.
  فرضا طرفو هم گرفتید و اعدامش کردید با این کار جلوی آدم کشی های بعدی گرفته می شه؟
  نه باید اصل ریشه رو خشک کرد تا از بروز مجدد این حوادث جلوگیری بشه.

 13. با آرش موافقم. قاتل اصلی آمر یعنی سید علی خامنه ای است نه یک مزدور مفلوک.

 14. […] […]

 15. الله و اکبر دیگر جوابگویتان نیست ؟ شب ها بر قابلمه های خود بکوبید

  • دیدیم چجوری احمدی گذاشت تو کاستون

 16. خوب حالا گیرم که این آقا رو هم پیدا کردین میخواهین چه کارش کنین
  تحویل پلیس بدینش
  آب از سرچشمه گل آلودست

 17. دوستان توجه کنید.الان وجیهه الله آقاتقی شهردار منطقه سه است نه فرماندار تهران. ایشان سه سال پیش فرماندار تهران بودند.الان حسین طلا فرماندار تهران است. این اشتباه از کجا ناشی می شود؟ سرچ در گوگل مشخص می کنه فرماندار تهران کیه………..

 18. امضای فرماندار را توجه کنید. در عکس اول …………

 19. بر پا خیز از جا کن بنای کاخ دشمن

  چو در جهان قیود بندگی

  اگر فتد به پای مردمی

  به دست تو ست

  به رای مشت توست

  رهایی جهان ز طوق جور و ظلم

  به پا کنیم قیام مردمی

  رها شویم ز قید بندگی

  هم پاییم همراهیم همرزمیم همسازیم

  جان بر کف برخیزیم

  برخیزیم پیروزیم

  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن

  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن

  ز هر کجا نشان ز ثروت است

  ز حاصل تلاش کارگر است

  زمین غنی ز رنج برزگر

  ز همتش شود ز دانه خرمنی

  به پا کنیم قیام مردمی

  رها شویم ز قید بندگی

  اگر شود صدای ما یکی

  به خشم خود شرر به پا کنیم

  پیام تو به جاودان نهیم

  به پای خلق

  چو جان خود فدا کنیم

  به پا شود قیام مردمی

  رها شویم ز قید بندگی

  هم پاییم هم راهیم هم رزمیم هم سازیم

  جان بر کف برخیزیم

  برخیزیم پیروزیم

  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن

  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن

 20. این وبلاگی که به عنوان وبلاگ آرش حجازی گفتین قلابی است و همه پست ها بجز پست آخرش در یک روز به اون اضافه شده و در وبلاگ اصلی آرش حجازی http://ahejazi.persianblog.ir/ اصلا این عکس رو تایید یا تکذیب نکرده
  لطفا نشر اکاذیب نکنید.

  • این وبلاگ جدید ایشون 7 روز قبل از انتشار این خبر ساخته شده و نمی شه ادعا کرد که یک نفر صرفاً به منظور سو استفاده از این قضیه وبلاگ رو به طور تقلبی ایجاد کرده و در اولین پست وبلاگ جدیدشون (بازم تأکید می کنم که 7 روز قبل از این جریانات ایجاد شده) گفته شده که پرشین بلاگ دسترسی به وبلاگ قبلیشون را مسدود کرده است. نکته دیگه ای که باید بهش توجه کنید این است که با توجه به سرعت انتشار این خبر، اگر به قول شما وبلاگ اصلی و واقعی، وبلاگ موجود در پرشین بلاگ می بود، حتماً ایشان تکذیبیه ای در مورد این خبر منتشر می کردند، که نکرده اند. لطفاً اگر هم می خواهید اتهامی وارد کنید پیش از آن به اندازه کافی دقت و تحقیق کنید

 21. یه جایی خوندم این یارو همون شب توسط نیرو های خودشون کشته می شه…
  ماشائالله روی هر چی نامرده سیاه شده..

 22. کامنت بالا کاملا نشون میده که چقدر پلید هستند این افراد.

 23. cheshme khodet koor ali agha.maloome ke khar too khare age nabood ke in hame bache haye melato nemikoshtan va bad dafneshoon konano be madarashoon faghat began ke oona mordan.khar too kharam gozashte.to va amsale toan ke mamlekato be gand keshoondan.omidvaram khoda mozdetoono bede.

 24. دوستان
  چرا بعضی سرنا را از سرگشاد میزنند؟ دو کارت ایشون صد در صد واقعی هستش، اون یکی هم که فقط نوشته جمهوری اسلامی مربوط به وزارت اطلاعات هستش که سربازان گمنام هستن! حالا همه به فتوشاپ و چه و چه پناه میارن که امضای آقاتقی ساختگیه،
  بابا دقت کنین اون کارت فرمانداری مربوط به سالهای پیش است، اگر سالش خوب دیده نمیشه تاریخ اعتبار را 26 تا 28 خرداد ذکر کرده، پس معلومه مربوط به انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری بوده است که در تاریخ 27 خرداد انجام شده است.
  بله باید دنبال قاتل اصلی بود، اما دقت کنید این اسناد باعث بهم ریختن فکر و انسجام اونا میشه و دیگه (شاید) همینجوری هر غلطی نکنن، چون میدونن مردم با کوچکترین سرنخ ها همشون رو پیدا میکنن. همین که اسم این آقا در اومد، یعنی 1000 بسیجی که عکساشون دراومده یا نه، از حالا ترس وجودشونو گرفته

 25. من شخصاً با اعدام مخالفم ولی متاسفانه باید عرض کنم در خصوص افرادی نظیر این چاقوکش رژیم چاره ای نیست جز آنکه به نحوی عادلانه اعدام شوند. پیشنهاد ما دستگیری و محاکمه فوری وی توسط نیروهای مردمی و اعدام او با تزریق زهر یا توسط برق است. باید از وحشی گری پرهیز کرد. این شخص (عباس کارگر جاوید) باید حتماً بصورتی عادلانه به درک واصل شود.

 26. مقصر اصلي كسيه كه مجوز اين كار كثيف رو داده…

  • سید علی دیگه…………………………..

 27. in chera inghad kart e tarikh gozashte tuye jibesh bude
  ?

 28. بچه ها ما با همیم
  پیروزیمون نزدیکه

 29. […] شناسایی قاتل ندا آقا سلطان […]

 30. خود خامنه ای که قاتل اصلیه الان تو خونش داره از ترس میلرزه
  از صدای پای ما
  قیافشو جدیدا نگاه کنید خودش میدونه بای بای

 31. آدرس محل سکونت عباس کارگر جاوید (قاتل ندا آقا سلطان)

  تهران _ خیابان کارگر جنوبی _ بعد از میدان رازی (گمرک ) _ خیابان شهید نادر زربافیان…
  تلفن: 55669993

  1- این محل در منطقه 11 شهرداری قرار دارد. که با توجه به اینکه محل حوزه رای گیری که وی در آنجا مامور بوده نیز با آدرس محل سکونت وی منطبق است.( معمولا در همان محل سکونت آفراد مامور وناظر حوزه می شوند)

  2- اگر تصویر را بزرگ نمایید متوجه می شوید که متن پایین کارت اینست :
  مدت اعتبار:22 الی 28خرداد 1388( یعنی روز رای گیری تا یک هفته بعد آن ) که طبیعی بوده وبرای همه کارتهای صادره به همین صورت بوده است.

  «(لطفا مطالب فوق را جهت اطلاع سایر هموطنان به هر طریق که می توانید منتشر کنید.»)

  • آدرس محل کار: خ قزوین-روبروی دخانیات-نبش کیوسک روزنامه فروشی-فروشگاه ایساکو (لوازم یدکی ایران خودرو)

   • اخرش که چی؟اینقدر ادرس اون قاتلو پخش میکنیم یا میکنن.یارو داره راست راست راه میره.به تخمش نیست.ما داریم حرص و جوش میزنیم.یا بکشینش یا دیگه فراموشش کنید.

 32. با تشکر از هموطن (کامنت بالا ) بخاطر افشاگری جالبشان .

  ………………………………………………………………………….

  .آدرس محل سکونت عباس کارگر جاوید (قاتل ندا آقا سلطان)
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  تهران _ خیابان کارگر جنوبی _ بعد از میدان رازی (گمرک ) _ خیابان شهید نادر زربافیان…
  تلفن: 55669993

  • اخرش که چی؟اینقدر ادرس اون قاتلو پخش میکنیم یا میکنن.یارو داره راست راست راه میره.به تخمش نیست.ما داریم حرص و جوش میزنیم.یا بکشینش یا دیگه فراموشش کنید.تازه کدوم ادرس درسته؟مال شما یا مال امیر خان.

 33. SaLaM MaRG BaR HaR Chi AKHoNDe Che JoR DeLeSHoN OmaD ToRoKHoda NashiNiD To KHuNe Ba NeshasTaN HIcHI DoRoST NeMishe

 34. از سد فیلترینگ عبور کنید با این فیلتر شکن ها ما

  گروه با هم وبرای هم تقدیم میکند

  http://www.fl1363.blogsky.com

 35. lotfan agar ax va madraki az basijiha darid oona ro ham to site bezarid in baese rohiye bakhshidan be mardom va tarse rejim mishavad

 36. طبق لینک زیر که مربوط به 118 کل کشوره شماره تلفن این شخص و اسم و آدرسش با هم می خونه باقی خدا میدونه. امیدوارم خون ندا پایمال نشه.

  http://118.tct.ir/indfrm03s.htm

 37. اینم مدرک از همون لینک با تلفن دیگرش

  رديف شماره نام خانوادگي نام آدرس
  1 66438299 کارگرجاويد عباس توحيد
  2 55669993 کارگرجاويد عباس شهيدزربافيان

 38. قبول ندارم. اگر مدرکی هست اول باید تحویل داده بشه به مراکز قانونی رسیدگی به جرائم. این خانم براش پرونده تشکیل شده پلیس اینترپل دنبال همین اقای ارش حجازی ایشون ! اگه پاکه چه منتش به خاکه بلند شه بیاد ایران حرفشو بزنه. این کارت و عکس چیزی رو ثابت نمی کنه چون نمونه جعل سند نامه وزارت کشور به خامنه ای رو هم بنده دیدم خیلی ضایع کار کرده بودند به عنوان کسی که به منتاژ و فتو شاپ اشنام. از این عکس و کارت هم که قبل از مراجع و ضمیمه کردن به پرونده دارند تبلیغات راه می اندازند همین ناسالم بودن ادعا رو روشن می کنه

 39. fekr konam ghatele …basiji boode
  manham omidvaram be tore ghanooni bash barkhord beshe ama kodum ghanoon?

 40. آدرس محل کار قاتل ندا خ قزوین روبروی دخانیات-پلاک 480 فروشگاه ایساکو(لوازم پیکان و….)جنب کیوسک روزنامه فروشی تا 40 روز آفتابی نمی شد اما چند روزی است که روزی چند بار سر میزند-کمی هم تغییر چهره داده است

 41. هر چی دولت ایران به این الکی مسلمونا رحم میکنه باز هار تر میشن باشه چند سال دیگه صبر کنید تا تعداد کلاهکهای اتمی ما بیشتر بشه همتون رو از ماتحت دار میزنیم ضمنا خاک بر سر هرچی بچه بسیجی محافظه کار دیگه سازش و مودبانه حرف زدن بسه بابا الان خط حق و ناحق دیگه معلومه تا این لحظه تا تونستیم دعوت کردیم دیگه الان وقت فتح مکه رسیده نمیخواد الکی بنویسید من خودم به موسوی رای دادم با افتخار سر تون رو بگیرید بالا وبگید به احمدی نژاد رای دادم خود این موسوی چی ها خوب میدونن گناه حاج محمود احمدی نژاد اینه که کار کرده زحمت کشیده اما نخورده جلو رهبرش سر خم کرده نه یه مش دزد امریکایی واسرائیلی خودشون خوب میدونن که تا چوب ور داشت گربه دزده در رفت نیگا به این سایتها نکنید که هرچی ضد انقلابه میریزن توش و نظر میدن اینا همه بیکارن بچه بسیجی که مثل من بیکار نیستن بیان بشینن تواینترنت چرت و پرت بنویسن ماوقتی خم به ابروی انقلاب بیاد میایم توخیابونا وسلاخی تون میکنیم خود خرتون میدونید که این سری هم بچه بسیجی ها رسما وارد عمل نشدن فقط یه تعداد کمی از گردانهای عاشورا بودن مابقی هم سر خود اومدن وگرنه تو همون یه رب اول خفتون میکردیم ما با شما بازی میکنیم مثل شکارچی که اول شکارو میدووونه بعد میکشه که لذت بیشتری ببره منم که میبینید اومدم توی این سایت بایه سرچ اشتباه اومدم وهمین که دیدم عکس رهبر عزیزم اینجا هست کنجکاو شدم ازدیدن شما شکار های عزیز در صحنه های مختلف اجتماع خوشحال میشیم چه سیاسی چه هنری هیچ قدرتی جلوی بسیجیان نمیتونه وایسه هرچی میخواین فحش بدین نظر بدین اما خودتون خوب میدونید چه خبره اصلادشمنی با شما افتخار ماست ضد دین ها ضد ازادی ها ضد ارزشی ها ضد بشر ها ضد قانون ها خودتون به راه بیاین تابا هم زندگی مسالمت امیز داشته باشیم در غیر اینصورت به راه میاریمتون ازمدیربی دین افغانی کثیف این سایت هم میخوام ایمیل منو به همه نشون بده تا جواب بدن اصلا هک کنن انقدر چرت و پرت و وادرس سایتهای ناجور و فحش توش هست که نپرس مال خودتون الله اکبر جانم فدای رهبر خامنه ای رهبر(میخندی __ نون قندی

  • بهتره خفه بشی و دهنتو ببندی چون چون بدجوری بوی نفاق میده . آخه کدوم بچه مسلمون بدون اذن مولایش نسبت به دشمن حرکتی کرده که حالا اینجا بخواد در برابر هموطنش ( با تمام اختلافات موجود ) حرکت ناشایستی انجام بده . نه عزیز این حربه برای بچه موئمن کارگر نمیشه . موئمن زیرک تر از این حرفهاست . ان شاءالله این مشکلات حل میشه و دست منافق رو میشه . یا علی

  • چرا بی خودی شلوغ می کنید البته شماها بعداز هر خرابکاری دنبال کسی می گردید که بهش تهمت بزنید دختره بدبخت خود فروش یه غلطی کرده حالا شماها دارید دنبال مقصر می گردید بهتره سرتونو از زیر برف بیارید بیرن این بازیا تون تکراری شده!بهتره به جای قاتل دنبال اونایی برید که معلوم نیست الان تو کدوم سوراخ موشی قایم شدند.

 42. هههه همتون رو مثل سگ میکشیم شکارای عزیز من هه هه

 43. ندای بیصدا
  پیک سبــز در دست و در حلقوم ندای بی صدا
  قامــت ســروت شکـسـت و از خنجر اهل ریا
  هی هی شعبـان شنفتی , چه غریبانه غریب
  پنجه گــرگ هم بدیدی واز ســگان نا نـــجیب
  گفتــی با جان میروم تا جان بگیرد جان خاک
  دفتــر مشقت گذاشتی, گفتی واز گرگم چه بــاک
  تو چه پنداری؟ که این گرگان تبار تازی اند
  با شعبــانی بی حیا , در خاک فــازس هم بازیند
  وین شعبان هم یاوه گوید کاوه جوید یاغی تازد
  هم که با فرهنگ مهرانگیــز ایران قاتــی بازد
  کین خبیثان لانه افکندند بر این خاک نجیــب
  چون زنیک نامی این خانه نگشتند بی نصــیب
  مهر پرستی نیک خواهی حرمت این خانه است
  قتل و غارت هم اسارت واز قوم بیـــگانه است
  دخــتر وارث آریــا آتــــش عشقــت خــداســــت
  این دقــل بــازان تاریــخ قالشــان اندرفنـــاست
  مهر بانو , سرور ایران , چه نیکو کردی ساز
  پنجـــه ات خالی ولی در سینه ات قلبی چو باز
  قــلبی در مــرداب گــودال جهــالـت در فقـــــان
  عـاشقــانه پرکشیــد تــا ساحـــل دیـــر مغــــان
  سرب داغ یاغیان بال و پرت در هم شکست
  چشمـه خونــت بجوشیــد,بر روخ ایران نشست
  خون تو واز خون پوران دوخت ایران خون پاک
  واز سکنــدر تا مغــول,هم قـوم تازیـان چه بـاک
  قـوم تزویر , قـوم نیرنگ , قوم در مانده زبون
  قـوم قهـار ، هم بـرادر کشته اند در کسب نون
  عزم آرش , رزم کاوه , خسرو شیربن تویی
  چهره ات گلگون به خون سر مشعل آ یین تویی
  تا کـه ایـن مشعـل بدسـت شیــر زن آریا بپاسـت
  خاک پاک این وطن واز گرک و شعبان در پناست

 44. salam Kheli Alii Bood Man Ke hall Karadam . Man Amir E3haghi AZ nahavnd Ostane Hamedan . Emile: Amir-E3haghi@yahoo.com

 45. اونیکه نوشته فدایی رهبره دروغ گفته .می خواد مردمو به رهبری بد بین کنه!مثل همونایی که به اسم حمایت از رهبری ریختند کوی دانشگاه و جوونای مردمو زدند!مرگ بر قاتلان ندا و سایرین!
  جوانان
  آگاه
  باشید
  و
  هوشیار
  مبادا
  تحت
  تاثیر
  احساسا
  ت عمل کنید

 46. tofangat ra zamin bogzar baradar jan
  mikhastam be yade roze ghods ke vaghan roze azadi ma bod begam ke ma ta pas gereftan haghemon ta akhar hastimo istadegi mikonim
  dar zemn dorod bar ostad shajarian.

 47. دل من می میرد…

  و از این نامردمی ها

  دل من می میرد

  دل من می شکند

  و از این ناگفتنی ها

  دل من می غرد

  و من رسوا تر از رسوا

  کنار برکه ای بی آب

  می گریم

  و من غمگین تر از دیروز

  سنگین تر از امروز

  تنها تر از فردا

  بر باد می دهم رویایم در آب

  و بر آب می دهم باورم در باد

  و از این نامردمی ها

  دل من می گرید

  دل من می خشکد

  دل من می میرد …

 48. در همیشه روی یک باشنه نمیچرخد صبر خدا هم حدی دارد

 49. […] شناسایی قاتل ندا آقا سلطان « چشمان کاملاً باز ۱۸ جولای ۲۰۰۹ … By: Top Posts « WordPress.com on جولای ۲۰, ۲۰۰۹ at 12:06 ق.ظ. پاسخ. من وقتی این مرتیکه رو گرفتن اونجا بودم حرفهای کوروش هم درسته ولی اونقدر … eyeswideopen09.wordpress.com/2009/07/18/basiji-card/ – ذخیره شده […]

 50. Hey! I’m at work surfing around your blog from my new iphone 3gs! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts! Keep up the excellent work!


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

دسته‌ها

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: